vptz thuis waken logo

vptz tekst er zijn rood

vptz tekst er zijn mobiel rood

Ons werk
Vrijwilligers
Onze verhalen
Hulp aanvragen

Financiële vrienden

Misschien heeft u onlangs gehoord of gebruik gemaakt van de VPTZ Thuis Waken Rijk van Nijmegen en draagt u ons werk een warm hart toe. U helpt ons dan enorm door vaste donateur worden of met een eenmalige gift. Uw bijdrage, groot of klein, is méér dan welkom!

We ontvangten weliswaar overheidsubsidie voor het coördineren van onze vrijwilligersinzetten maar dit is te weinig om onze vrijwilligers structureel goed op te leiden, te coachen en goed uit te rusten voor hun taak. Uw financiële steun wordt dus hieraan besteed en komt daardoor andere mensen weer ten goede.

De Stichting VPTZ Thuis Waken Rijk van Nijmegen is een erkende ANBI-instellingen.Giften aan erkende ANBI-instellingen zijn voor de belasting aftrekbaar van uw inkomen. Klik hier voor ons formulier in verband met de publiciatieplicht. 

Stichting VPTZ Thuis Waken Rijk van  Nijmegen

Bankrekening NL18 ABNA 0458 5649 23
ANBI-nummer: 00.89.09.003

Graag contact...

Onjuiste invoer, probeer opnieuw svp.
Onjuiste invoer, probeer opnieuw svp.
Onjuiste invoer, probeer opnieuw svp.
Invalid Input

Financiële steun

VPTZ Thuis Waken Rijk van Nijmegen is een erkende ANBI-instelling.

Giften aan erkende ANBI-instellingen zijn voor de belasting aftrekbaar van uw inkomen.

Lees verder